Electric Wrestling Impact

E fed Dla fanów wrestlingu

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2010-07-25 21:10:10

Y2J

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 40
Punktów :   
Wrestler w fedzie: AJ Styles
Ulubiony wrestler: AJ Styles, Jack Swagger
Od kiedy interesuje się wrestlingiem: 2009
Ulubiony Tag Team: The Dalton Boys

Ring

Na ring wychodzi Ric Flair i mówi:
Czy to wam sie podoba, czy nie-jestem chairmanem w EWI! Zrobie wszystko, by federacja osiągneła jak największy poziom i stała się najlepszą sceną wrestlingu! Hmmm...Co jeszcze? Aha! Gale zaczniemy jak zbierze się przynajmniej z 8 zawodników. Narazie nasz roster zasilili: AJ Styles i Shelton Benjanim, ale to napewno nie koniec! Gale są w środy, a pay-per-view w niedziele! Tyle narazie...
Nature Boy opuszcza ring i udaje się na backstage...


EWI STREAK:1-0-0
EWI Titles:EWI World HeavyWeight Champion

Offline

 

#2 2010-07-26 00:09:43

 RKO

Administrator

6031057
Skąd: Nowe Miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 33
Punktów :   
Wrestler w fedzie: Randy Orton
Ulubiony wrestler: John Cena
Od kiedy interesuje się wrestlingiem: 2005
Ulubiony Tag Team: The Hardy Boys
WWW

Re: Ring

Na ring wchodzi Randy Orton i trzyma mikrofon:
Witam wszystkich. Dołączyłem do EWI by dac wam rozrywkę. Będę starał się zdobyc pas EWI Heavyweight Championship. Chciałem się także przywitac z Chairmanem oraz z resztą zawodników. Siema!
Randy Orton schodzi z ringu i zmierza ku szatni.

Ostatnio edytowany przez RKO (2010-07-26 00:10:05)


EWI STREAK:1-0-0
EWI Titles:brak

Offline

 

#3 2010-07-26 00:26:16

Y2J

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 40
Punktów :   
Wrestler w fedzie: AJ Styles
Ulubiony wrestler: AJ Styles, Jack Swagger
Od kiedy interesuje się wrestlingiem: 2009
Ulubiony Tag Team: The Dalton Boys

Re: Ring

Na ring wchodzi Nature Boy...Ric Flair! Każe Backstage workerowi rozszeżyć liny i przechodzi przez nie. Później dostaje mikrofon i mówi:

Mam bardzo ważną wiadomość dotycząca EWI. Bowiem czekam jeszcze na innych zawodników, a gdy takowi przybędą robimy gale. Oto 2 walki które odbędą się na gali:

Triple Threat Match for EWI World Heavyweight Championship
AJ Styles vs Shelton Benjanim vs Batista


I dodatkowo będzie walka:

2 out of 3 falls match for 1st contender to EWI World Heavyweight Championship

Randy orton vs ???


Czyli najbliższy wrestler, który dołączy do EWI zmierzy sie z Ortonem. Zwyciezca na najblższym ppv zmierzy się o pas wagi ciężkiej z zwycięzcą triple threat! jednak, by zrobić gale potrzebujemy jeszcze 2, 3 walki-czyli z 4,6 zawodników, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na innych wrestlerów. To by było na tyle...

Flair opuszcza ring...


EWI STREAK:1-0-0
EWI Titles:EWI World HeavyWeight Champion

Offline

 

#4 2010-07-27 13:53:55

lolek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ring

All I've ever wanted was destiny to be fulfilled.
It is in my hands, I must not fail, I must not fail


Rozbrzmiewa wszystkim znane theme a CM Punk wchodzi na ring, tauntuje na narożniku po czym bierze mikrofon i zaczyna mówić




Jak widzicie do EWI zawitał trzy krotny Straight Edge World Heavyweight Champion! Widzę po waszych twarzach, że teskniliscie za mną lecz ja nie tęskniłem za wami.. Nie czuje, że jesteście moją rodziną lecz to może się zmienić wystarczy, że przyjmiecie styl życia taki jaki ja prowadze czyli Straight Edge a to pozwoli wam stać się lepszym od innych, w tym momencie I'm Better Than You All! Ale to może się szybko zmienić wystarczy, że położycie swoją prawą dłoń na sercu a lewą uniesiecie w górę i będziecie powtarzać za mną... Oficjalnie porzucam mój niechlujny styl życia i zaczynam życie od nowa przyjmując styl Straight Edge staje się częścią Straight Edge Society! I przysięgam, że słowa dotrzymam i danego słowa nie złamie! (Punk otrzymuje ogromny heat od publiki) Jak widać wielu z was przyjeło nowy styl życia, pamiętajcie by zawsze być Straight Edge! Lecz mimo tego zawsze i wszędzie I'm Better Than You! A więc to już mamy za nami i czas zacząć omówić prawdziwy powód dla którego tutaj przyszedłem... Już na następnej gali chce zawalczyć o pas WHC! Obojętnie z kim, obojętnie w jakiej stypulacji chce zawalczyć o ten pas i stać się pierwszym w historii Straight Edge EWI World Heavyweight Champion'em! Będzie to na pewno historyczny moment dla nas wszystkich lecz dzięki wygraniu tego pasa pokażę wam wszystkim, że bardziej opłaca się być Straight Edge niż narkomanem, pijakiem lub palaczem! Wszyscy wkrótce poznacie siłę Straight Edge World Heavyweight Champion'a!



CM Punk z uśmiechem na ustach opuszcza ring i kieruje sie do swojej szatni


Even through the darkest days.
This fire burns always
This fire burns always

Ostatnio edytowany przez lolek (2010-07-27 13:54:31)

Offline

 

#5 2010-07-27 16:34:27

Bajt3l

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 18
Punktów :   

Re: Ring

Na ring wchodzi The miz przy znanym wszystkim songu

Przechodzi przez liny i zaczyna mówić:Oj,oj,oj widzę że zawitała do nas gwiazda Straight Edge Society,tym gorzej dla tej gwiazdy ja Awesome Boy mogę go wgnieść w narożnik tak że nawet operacje nie pomogą.Słuchaj CM Punk zaufaj mi nikt nie przyłączy się do twojej nędznej czystej grupki,bowiem wszyscy wiedzą że ja jestem najlepszy ja tylko ja,I`m Awesome wiesz czemu się tu pojawiłem?Dlatego żeby wygrać z każdym kto stanie mi na drodze.A jeśli będzie taka potrzeba lub po prostu mi się zachce usunę go z programu.Usunę go tak że nie zawita już nigdzie.Po prostu zginie i będzie takim zwyczajnym robalem jak Ci wszyscy ludzie którzy mówią i wiedzą że jestem najlepszy(publiczność zaczyna buczeć)a The Miz mówi dalej:Mówią tak o się mnie boją a zarazem wychwalają jestem po prostu najlepszy!To na tyle,więc myślę że przemówiłem Ci do rozsądku i oczekuje że się wycofasz nim Cię zniszczę.

The Miz wychodzi przy swoim songu


EWI STREAK:W1-P1-R0
EWI Titles:2nd Level Championship

Offline

 

#6 2010-07-27 19:13:54

 clarkus20

Predator-Moderator

24020409
Skąd: po
Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 21
Punktów :   
Wrestler w fedzie: Batista "The Animal"
Ulubiony wrestler: undertaker ,Batista rey i Edge
Ulubiony Tag Team: BoD i Rated rko
WWW

Re: Ring

Na ring wchodzi Batista z mikrofonem :

Odszedłem z WWE bo dowiedzałem się o EWI które mnie zaciekawiło, podobno tutaj miało być dużo dobrych przeciwników ,ale widze że nikt mi nie dorówna. Widze że jestem najlepszym wrestlerem na świecie. wszyscy powinni o tym wiedzieć. Jestem gotowy na walke o pas i jestem pewien że wygram (Batista się uśmiecha) .Ciesze sie że odszedłem z WWE bo tam Cena mnie ciągle wkurzał z tym swoim YOU CAN'T SEE ME .Nie wiem co w tym było fajnego . Sądze że nie będzie takich bezmózgów jak on. Electric Wrestling Impact jest nową federacją w która już może się cieszyć takim zawodnikiem jaaaaaaak... "THE ANIMAL" DAVE BATISTA. 

Batista rzuca do tyłu mikrofonem i przy swoim themie idzie do szatni pograć w ps3

Ostatnio edytowany przez clarkus20 (2010-08-01 21:21:09)


Goście jak się ze mną zmierzyć bądź gotowy na BATISTA BOMB

Offline

 

#7 2010-07-27 19:16:32

JH

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ring

[u]Na titiratonie widac entrance Jeffa Hardyego...

Wita się z fanami i wchodzi do ringu z mikrofonem./u]


Witam wszystkich. Na Środowej gali zmierzę się w swojej pierwszej walce w EWI z CM PUNKIEM. Na pewno tej walki nie przegram i będę też się starał zdobyc pas EWI WHC lub EWI 2nd LEVEL TITLE.Nikt mi w tym nie przeszkodi. Jeśli będę mistrzem i zdobędę pas nie będzie to mój pas ale nasz pas...
AJ STYLES może tylko pomarzyc o byciu twarzą EWI bo nigdy nią nie zostanie. Dlatego rzucam wyzwanie AJ STYLESOWI w walce STREET FIGHT na gali PPV. Jeśli STYLES odmówi oznaczac to będzie że jest zwykłym tchórzem i nie zasługuje na żaden jaki kolwiek pas chyba że PAS TCHÓRZOSTWA...

Ostatnio edytowany przez JH (2010-07-27 19:18:11)

Offline

 

#8 2010-07-27 19:44:21

Bajt3l

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 18
Punktów :   

Re: Ring

Na ring wchodzi The Miz przy swoim Theme

i mówi:Jeff,Jeff,Jeef... myślisz że pokonałbyś AJ Stylesa?To Cię rozczaruje AJ styles ma największe doświadczenie z całego EWI,mogę śmiało powiedzieć że jest lepszy ode mnie.Mówiłeś coś o Pasie Tchórzostwa??Ty nawet na ten pas nie zasługujesz jesteś ofermą,ofermą jakich mało.Ty jesteś tak brzydki że musisz chować twarz pod farbkami szkolnymi.Możemy się śmiało zmierzyć na następnej gali która będzie po tej w której zmierzę się z ofermą Ortonem.Więc zniszczę najpierw go a potem Ciebie.


Miz rzuca mikrofon na komentatora i zchodzi z ringu bez Theme


EWI STREAK:W1-P1-R0
EWI Titles:2nd Level Championship

Offline

 

#9 2010-07-28 23:41:31

Trzepi90

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ring

"Boyakaa Boyakaa SIX ONE NINE..." Rozbrzmiewa theme Reya Mysterio: Rey idzie do ringu i wita się z fanami w swoim stylu...
Rey jest już w ringu bierze mikrofon i mówi:


Witam wszystkich! Dołączyłem do EWI ponieważ WWE robi ze mnie wariata. Nie dawno zdobyłem WWE WHC i nie zdąrzyłem go potrzymac chociaż ze 2 miesiące. Jakiś KANE wygrał SMACKDOWN
MONEY IN THE BANK LADDER MATCH i nawet nie dał mi szans na odpoczynek po wyczerpującej walce w obronie pasa ze Swaggerem. Strasznie bolała mnie lewa noga od ankle locku Swaggera.Jestem zażenowany tą sytuacją. WWE boi się takich ludzi jak KANE i pozwala mu na wszystko. Dobra koniec opowieści o WWE i pomówmy o EWI. Na Środowej gali obejrzymy Triple Threat Match o EWI WHC a dlaczego nie ma walki o EWI 2nd Level Title? Powinna byc taka walka. Nie muszę walczyc o pas ale chociaż o No.1 Contender. Ale najważniejsze żebym chociaż wystąpił na gali i był z wami. Narazie wszystkim. Do środy.


Rey odkłada mikrofon schodzi z ringu i zmierza ku szatni przy swoim theme...

Offline

 

#10 2010-07-29 22:43:35

 RKO

Administrator

6031057
Skąd: Nowe Miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 33
Punktów :   
Wrestler w fedzie: Randy Orton
Ulubiony wrestler: John Cena
Od kiedy interesuje się wrestlingiem: 2005
Ulubiony Tag Team: The Hardy Boys
WWW

Re: Ring

"I her voises in my head..." Rozbrzmiewa theme Randyego Ortona który właśnie wychodzi na ring:

Nie nawidzę jak mnie ktoś obraża... Mowa tu o Tobie The Miz. Myślisz że jesteś NIESAMOWITY? To gówno prawda.. Jesteś nikim w EWI jak i w całym Wrestlingu. W walce ze mną nawet nie drgniesz palcem a otrzymasz RKO i będzie 1:0 dla mnie a walka toczy się do dwóch. Po walce otrzymasz kopnięcie w glowę które cię załtawi. Na Najbliższej PPV pokonam zwyciężcę TRIPLE THREAT MATCHU i zostanę EWI WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONEM! I Nikt nie będzie wstanie mi go odebrac chyba że sam CHairman Ric Flair... Jestem zażenowany tym że The Miz wchodzi w dupe AJ Stylesowi... Przyszedł tutaj i kozaczy. Najpierw CM Punk potem Jeff Hardy i Ja. Kim on wogóle jest że może wszystkich obrażac... Na środowej gali pokonam go a na PPV zdobędę EWI WHC!!!...


Randy schodzi na backstage przy swoim theme...


EWI STREAK:1-0-0
EWI Titles:brak

Offline

 

#11 2010-07-30 02:36:27

 clarkus20

Predator-Moderator

24020409
Skąd: po
Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 21
Punktów :   
Wrestler w fedzie: Batista "The Animal"
Ulubiony wrestler: undertaker ,Batista rey i Edge
Ulubiony Tag Team: BoD i Rated rko
WWW

Re: Ring

I Walk Alone... na ring wchodzi Batista i zabiera mikrofon :

Wiecie ci wrestlerzy co tutaj są widocznie się mnie boją nikt mnie nie wyzywa do walki i to jest nudne.
Taki Randy orton i jego :Nie nawidzę jak mnie ktoś obraża (wycytował piskliwym głosem).
Próbuje obrazić Miza jak i na odwrót, Miz myśli że jak powiedział pas tchórzostwa to wrzyscy pękną ze śmiechu i go będą lubić ,lecz się myli.
Rey mysterio nad nim nie powiem za dużo bo o nim nietrzeba dużo mówić. Koleś rozczula się nad sobą bo go STRASZNIE BOLAŁA NOGA powinien pójść do mamusi i schować pod jej spudnicą.
Jeff : Jeśli będę mistrzem i zdobędę pas nie będzie to mój pas ale nasz pas. Nawet tego nie skomentuje.
CM skunk jest dzieckiem które udaje że jest dobrym wrestlerem bo nie pali ,nie pije, i nie bierze narkotyków
na titantronie pokazała sie twarz
cm

punk'a http://www.socal.com/absolutenm/articlefiles/3022-wrist%20pepsi.jpg Ten kolo wygląda jakby ćpał od 5 lat


Batista oddaje mikrofon i idzie do szatni pakować


Goście jak się ze mną zmierzyć bądź gotowy na BATISTA BOMB

Offline

 

#12 2010-07-30 12:54:12

Bajt3l

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 18
Punktów :   

Re: Ring

Słychać Theme Miza,ale Miz wchodzi przez publiczność i mówi:Witam pasożyty,dziś zwrócę się do dwóch waszych kolegów,czyli też pasożytów a mianowicie do Ortona i Batisty,najpierw do tego pierwszego.Orton nie myśl sobie że pokonasz mnie w jakiejkolwiek walce no chyba,że dam Ci szansę i zrobię DQ ale potem będę nawalał Ci mordę i koniczyny,jak zresztą jest w twoim stylu.....Ale tak to nie uda Ci się nic zrobić a zginiesz,jak mrówka zgnieciona przez...Dajmy na to,Big Showa!Teraz zwrócę się do Batisty,ten człowiek od zawsze był nikim!Nie mogłem patrzyć jak przegrywał z Ceną bo chciało mi się śmiać!Jak można przegrać z taką ofermą?Oczywiście nie większą od Ciebie!Batista lepiej tak się nie przechwalaj bo będziesz leżał jak trup!Jak trup bez doświadczenia i jakiegokolwiek wykształcenia!Tylko tyle mam do gadania bo na więcej nie zasługujecie!

Miz z chodzi z ringu przy swoim Theme

Ostatnio edytowany przez Bajt3l (2010-07-30 12:55:23)


EWI STREAK:W1-P1-R0
EWI Titles:2nd Level Championship

Offline

 

#13 2010-07-31 22:47:56

 RKO

Administrator

6031057
Skąd: Nowe Miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 33
Punktów :   
Wrestler w fedzie: Randy Orton
Ulubiony wrestler: John Cena
Od kiedy interesuje się wrestlingiem: 2005
Ulubiony Tag Team: The Hardy Boys
WWW

Re: Ring

Na rampe wychodzi Randy z mikrofonem...

Batista ty nic tylko się przemądrzasz i myślisz że jesteś niesamowity jak The Miz? Nic tylko naśmiewasz się z każdego a sam płakałeś na OVER THE LIMIT i wypowiedziałeś I QUIT! I co kto jest płaczką? Te twoje wymąrzanie się jest śmieszne. Obrażasz wszystkich po kolei a nawet nie wiesz co oni Ci mogą zrobic. Jeszcze trochę i zaczniesz obrażac Rica Flaira. Co do wypowiedzenia Jeffa i tego że nie skomentujesz myślisz że ktoś się będzie liczył z twoim zdaniem? Nikt fani EWI nigdy nie zaczną Cię słuchac. Gdyby nie Vince McMahon nawet nie mógłbyś pomarzyc o pasie WWE. Cena był wyczerpany po Elimination Chamber Matchu i ty wielki kozak upokorzyłeś go. Sam stoczyłem z nim serie walk na PPV ale nigdy nie popłakałem się i nie prosiłem McMahon'a o pomoc w walce o Pas WWE. Pomogło mi jedynie Legacy ale nie obroniłem pasa i zakończyłem feud z Cenom.Cm Punk wierzy w swoje czyste życie i może mu tak lepiej a Ty nie wierzysz w nic jak w pomoc Wyższych władz organizacji. Jesteś nikim jak Miz i chciałbym walczyc z wami w HANDICAP MATCHU. Pokonał bym was i wykonał podwójne RKO.

Randy schodzi z rampy przy swoim theme...


EWI STREAK:1-0-0
EWI Titles:brak

Offline

 

#14 2010-08-01 18:36:19

Y2J

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 40
Punktów :   
Wrestler w fedzie: AJ Styles
Ulubiony wrestler: AJ Styles, Jack Swagger
Od kiedy interesuje się wrestlingiem: 2009
Ulubiony Tag Team: The Dalton Boys

Re: Ring

Nagle rozlega sie piosenka "Get Ready to fly" i sam AJ Styles wychodzi na ring. Ma na sobie jeansy i koszulke z napisem "EWI". Gdy doszedł do ringu, rozkazał backstage workerowi przynieść mu mikrofon. Gdy go dostał rozejrzał sie po publice i sie zaśmiał. Powiedział:
Jestem obecnie twarzą nowej federacji założonej przez Rica Flaira-Electric Wrestling Impact. I przyszłym posiadaczem pasa EWI World Heavyweight Championship. To ja zdobęde ten pas i potwiersze to że jestem "Phenomenal One". Na najbliższej gali Wednesdat Night pokonam Dave'a Batiste i Sheltona Benjanima. Nie wiem co Ric Flair sobie wyobraża, dając mi tak łatwych oponnentow. Ja, Benjanim i Batista jesteśmy pierwszymi wrestlerami którzy dołączyli do tej federacji, ale na gali pokaże im, że nie mają tu czego szukać. Batista jest umięśnionym bezmózgiem, który odszedł z WWE bo nie umiał sobie poradzić z Johnem Ceną, którego bym pokonał w 5 minut maks. Ostatnio według rankingu PWI zostałem uznany za najlepszego wrestlera na świecie! Batista, chyba już znasz swoje, jak małe, szanse na zwycięstwo...Nie możesz sie ze mną równać. Możliwe, że myślisz inaczej, ale ja cie wyprowadze z błędu na środowej gali. Shelton Benjanim...Złoty Standart. Powiem tyle, że po tej gali to on będzie mógł mnie nazywać złoty standart, a nie inaczej. Ty Shelton nigdy nie zdobyłeś żadnego z bardziej prestiżowych pasów w poprzedniej federacji i w tej będzie podobnie. Masz bardzo małe szanse na zwycięstwo-ty jesteś gorszy nawet od Batisty, mimo że on też umiejętnośćiami nie grzeszy...Mam nadzieje, że przemówiłem wam do rozumu i na środowej gali nie będziecie zdziwieni, gdy odniosę mój pierwszy triumf w tej federacji...I tak się zacznie dominacja AJ Stylesa w tej federacji.Znowu rozlega się theme Phenomenal One'a i Styles opuszcza ring i udaje sie na backstage.


EWI STREAK:1-0-0
EWI Titles:EWI World HeavyWeight Champion

Offline

 

#15 2010-08-03 10:30:26

Noorex

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ring

Światła gasną...Publiczność także...po chwili słychać "You Think You Know Me"...W drodze na ring Rated R Superstar Edge!...Słyszymy Justina Robertsa który mówi:

Ladies And Gentelmen,please welcome Rated R Superstar Edge!!!!

Edge już na ringu,zaczyna mówić.


Tak,tak,tak to znów ja...Przybyłem tu z WWE...Mam nadzieję,że będzie mi tu lepiej niż w World Wrestling Entertainment!...Widzie,że jest tutaj jakiś AJ Styles,The Viper Randy Orton,The Miz i CM Punk,oraz wiele,wiele innych nic nie potrafiących zawodników.To ja jestem tutaj najlepszy.Strzeżcie się bo zagościł tutaj The Master Manipulator!!...Mój cel w tej federacji to EWI World Heavyweight Championship...Nic więcej się nie liczy.Będę się ubiegał o walkę o ten pas na najbliższej gali!...Jeżeli ktoś przeszkodzi mi w zdobyciu tego tytułu to nie za waham się by zrobić mu Speara!!!...Spera posmakuje każdy kto stanie mi na drodze!!

Po tych słowach już słyszymy Theme Song The Ultimate Opportunnist!!!...Edge przy swoim Theme i przy buczeniu fanów idzie do szatni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-adventure.pun.pl www.edumed.pun.pl www.shaman-king.pun.pl www.gra-fairy-tail.pun.pl www.forumsaezatakeiskaze.pun.pl