Electric Wrestling Impact

E fed Dla fanów wrestlingu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#76 2010-08-17 17:04:31

Dragon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 36
Punktów :   
Wrestler w fedzie: EWI
Ulubiony wrestler: John Cena
Od kiedy interesuje się wrestlingiem: Od zawsze

Re: Ring

Na ringu rozbrzmiewa się głośne My Time Is Now John Cena wchodzi na ring.

Witacie moi fani, już jutro na wendsdey night razem z reandy ortonem pokonamy wszystkie trzy tag teamy i jako pierwsi zdobędziemy pasy Tag Teamowe, a pod koniec miesiąca na Summer Confrontation pokonam edgea i jako pierwszy zdobędę pas EWI Hardcore Title tak... bedę nowym mistrzem EWi i nikt mi w tym nie przeszkodzi, a każdy kto tego spróbuje skończy jak Jeff Hardy czyli odklepie.

John Cena opuszcza ring.

Offline

 

#77 2010-08-18 17:43:50

 Shawn Michaels

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-06
Posty: 35
Wrestler w fedzie: Shawn Michaels
Ulubiony wrestler: Shawn Michaels
Od kiedy interesuje się wrestlingiem: od zawsze

Re: Ring

"Na ring wchodzi Shawn Michaels"

Elo wszystkim oprócz tym z EWI. Jak dobrze wiecie na wedneys night zmierze się z Chrishem
Jericho. Taka jest prawda że nie ma ze mną żadnych szans przecież każdy to potwierdzi
nawet Edge z nim wygrał. A teraz pytanie do Cena. Cena co powiesz żeby w kwietniu zmierzyć
się ze mną w walce w klatce. To ja będe nowym misztrzem EWI i nikt i nic tego nie zmieni.
Big Show jeśli niepodoba ci się moja fryzura to popatrz na swoją ty łysy grubasie.


"Shawn schodzi z ringu wściekły"

Offline

 

#78 2010-08-18 18:17:25

Dragon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 36
Punktów :   
Wrestler w fedzie: EWI
Ulubiony wrestler: John Cena
Od kiedy interesuje się wrestlingiem: Od zawsze

Re: Ring

Na ringu rozbrzmiewa się głośne My Time Is Now John Cena wchodzi na ring.

Shawn po co aż tak ostre słowa do Big Showa, jeśli ci sie coś nie podoba po prostu wyzwij go na pojedynek. Jeśli tak bardzo tego chcesz to dobrze zmierzę sie z tobą w walce w klatce i pożałujesz tego ponieważ zniszczę cię tak samo jak jeffa hardego, po prostu odklepiesz. Na dzisiejszym wendsdey night wraz z randym ortonem zdobędziemy pasy mistrzowskie Tag Teamowe ponieważ w całym EWI niema godnych przeciwników dla nas, prawda jest taka że jesteśmy mistrzami i nikt nas nie pokonam.

John Cena opuszcza ring

Offline

 

#79 2010-08-18 21:48:07

 Shawn Michaels

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-06
Posty: 35
Wrestler w fedzie: Shawn Michaels
Ulubiony wrestler: Shawn Michaels
Od kiedy interesuje się wrestlingiem: od zawsze

Re: Ring

"Na ring wchodzi Shawn Michaels"

Nareszcie nadszedł taki dzień w którym cię zniszcze czekałem na to
całe dnie i w kwietniu pożałujesz że wogóle dołączyłeś do EWI. A
co do odklepania tobie będzie potrzebne. Ja niewiem czy wogóle
wygracie te pasy. Zrobie to na ringu co już dawno powinienem
zrobić mój finisher. Wiesz Cena że odbiore ci ten pas w Kwietniu
jak będą walki w klatce. PRZYGOTUJ SIĘ!!!!!!!!!!

"Shawn schodzi z ringu z uśmiechem na ustach"

Ostatnio edytowany przez Shawn Michaels (2010-08-18 21:48:46)

Offline

 

#80 2010-08-19 15:02:55

Dragon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 36
Punktów :   
Wrestler w fedzie: EWI
Ulubiony wrestler: John Cena
Od kiedy interesuje się wrestlingiem: Od zawsze

Re: Ring

Na ringu rozbrzmiewa się głośne My Time Is Now John Cena wchodzi na ring.

Jeśli myślisz że tak łatwo ci pójdzie to grubo się mylisz, to ja jestem jedynym mistrzem EWI i nikt nie odbierze mi pasu EWI Hardcore Title, nawet ty Shawn Michaels,  kiedy tylko założę ci mój finisher odklepiesz. Juz pod koniec miesiąca na Summer Confrontation strocze walke o pas EWI Hardcore Title, zamierzam go wygrać i zostać nowym mistrzem. Kiedy już zdobędę ten pas nikt mi go nie odbierze ponieważ zasługuje na ten pas i jestem jedynym mistrzem tej federacji. Zmierzę się z każdym kto do tego sie ośmieli i kiedy juz znajdę się z nim w ringu zniszczę go i tak samo będzie z toba Shawn najpierw cie zniszczę a potem zabiorę to co do mnie należy czyli pas EWI Hardcore Title. Jeszcze na koniec chciałbym wam przypomnieć że jestem jedynym mistrzem EWI i razem z randy ortonem zdobędziemy pasy EWI Tag Team Chempionship, ponieważ w całym EWi i na świecie nie ma godsnych nam przeciwników i jesteśmy najlepsi.

John Cena powoli opuszcza ring.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klasa2bgimanr2.pun.pl www.igpz.pun.pl www.zewkrwi.pun.pl www.forum-perkusyjne.pun.pl www.sony-ericsson24.pun.pl